Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 CREMA GHETE LORD CREMA+BUR.50ML NEGRU #8697704095207 buc 12 2.437 2 BATERIE VARTA CR2032 6032 #4008496276882 buc 2 3.5294 3 BANDA IZOLATOARE NEAGRA FEK50 20m-50mm #2000000216034 #5997374106146 buc 25 10 4 BANDA IZOLATOARE ALBA FEH50 20M-50MM #5997374106177 buc 15 10 5 STECHER IND.4P 16A 380V IP44 #9003399124556 buc 1 13.3613 6 STECHER IND.5P 16A 380V IP44 #2000000425023 #9003399100833 buc 1 13.8655 7 PRIZA PE CABLU 5P 32A 380V IP44 #9003399124952 buc 1 25.1261 8 CABLU MYYM 5 X 6 #2000000270968 ml 2 13.3613 9 COLIER PLASTIC 3.6X292 NEGRU (100BUC-PAC)#5949024714447 buc 1 8.3193 10 COLIER PLASTIC 3.6X292 ALB (100BUC-PAC) #5949024714430 buc 1 7.479
- Număr anunț
- DA27309919
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST"MURESUL (CUI 4322815)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 531 RON
- Valoare atribuită
- 531 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.