Atribuită Cumpărare directă

achizitie licenta Office + AutoCAD - Birou Urbanism com Cristian

Număr anunț
DA27226905
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
RSI Company SRL (CUI 21654490)
Cod CPV
48900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.397 RON
Valoare atribuită
3.397 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.397 RON

din 3.397 RON estimat