Atribuită
Cumpărare directă
Servicii profesionale de monitorizare si interventie rapida la Sediul Administrativ Palatul Copiilor Baia Mare str. Culturii nr. 7A, servicii de monitorizare la sediul Clubul Copiilor Somcuta Mare str. Horia nr. 4 pentru perioada 01.01-30.06.2021. Serviciile se vor factura lunar.
- Număr anunț
- DA27235192
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR (CUI 13862032)
- Furnizor / câștigător
- CORTEZ FORCE SRL (CUI 27413483)
- Cod CPV
- 79711000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.380 RON
- Valoare atribuită
- 1.380 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.