Atribuită Cumpărare directă

Servicii de paza umana cu personal neinarmat(340 ore) pentru lunile Ianuarie si Februarie 2021, in baza actului aditional la contractul 1221/30.01,2020

Număr anunț
DA27281755
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA MARAMURES (CUI 3627064)
Furnizor / câștigător
CORTEZ FORCE SRL (CUI 27413483)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.100 RON
Valoare atribuită
5.100 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.100 RON

din 5.100 RON estimat