Atribuită Cumpărare directă

service centrala Telefonica Hipath 3750 conform contract valabil din 01.01.2021-30.04.2021. PREZENTA SOLICITARE TINE LOC DE COMANDA SCRISA FERMA.

Număr anunț
DA27194604
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
MARITEL SRL (CUI 2395071)
Cod CPV
50334110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.708 RON
Valoare atribuită
1.708 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
04.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.708 RON

din 1.708 RON estimat