Atribuită Cumpărare directă

Reparație pompa ponton tip NL 65/200-22-2-12, 22kw

Număr anunț
DA27274912
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
Cod CPV
34312500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.937 RON
Valoare atribuită
1.937 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.937 RON

din 1.937 RON estimat