Atribuită
Cumpărare directă
Foi parcurs auto transport persoane A4 60g/mp 100 file, Dosar de carton simplu A4 250g/mp alb standard, Plic C5 162x229mm siliconic alb 80g cu clapeta pe latura scurtata, Plic C6 114x162mm 80g sil alb, Lipici solid 36g Centrum, Agrafe metal 78mm 100buc/cut, Agrafe metal 50mm 100buc/cut, Agrafe metal 28mm 100buc/cut, Banda adeziva 48mmx66 transparent/maro, Hartie copiator A3 80g/mp 500coli/top BLC, Suport catalog PVC 7cm Herlitz, Pix fara mecanism Pensan Triball 1mm, Decapsator Erich Krause, Marker permanent Centropen 8566 vf. 2,5mm rotund, Fluid corector 20ml B4U, Index adeziv hartie 20 x 50 mm 4 cul/set 50f/cul Kores, File de plastic A4 40micr cu perforatii 100 file/set Noki, Dosar de plastic A4 cu sina si doua perforatii Noki, Dosar de carton cu sina rezistenta si extralunga A4 23g/mp
- Număr anunț
- DA27262516
- Autoritate contractantă
- Orasul Murfatlar (CUI 4859712)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.030 RON
- Valoare atribuită
- 2.030 RON
- Data publicării
- 20.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.