Atribuită
Cumpărare directă
Format A4, 48 pagini, interior hartie 80g/m, Tiraj 500 exemplare - nr. 226 Ianuarie 2021, 500 exemplare - nr 227 Februarie 2021, 500 exemplare - nr 228 Martie 2021, 500 exemplare - nr 229 Aprilie 2021, Revistele vor fi aduse lunar si vor fi platite lunar. conform prelungire contract cu Act Aditional 3852/14.12.2020.
- Număr anunț
- DA27195012
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI 18589287)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.400 RON
- Valoare atribuită
- 9.400 RON
- Data publicării
- 04.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.