Atribuită
Cumpărare directă
Telefon DECT Panasonic KX-TG6812FXB Twin 2 receptoare , Caller ID Cod produs: KX-TG6812FXB Afisaj LCD alb; Tastatura iluminata; Unitate baza subtire si compacta; Reducere zgomot; Mod economic, o singura atingere; Voce Enhancer; LED sonerie; Optiune "Mute"; Mod Noapte; Apel tip conferinta; Volum receptor: 4 pasi; Localizare receptor; Dimensiuni baza: Latime - 107mm; Inaltime - 77mm; Adancime - 86mm; Dimensiuni Receptor: Latime - 48mm; Inaltime - 164mm; Adancime - 29mm; Dimensiuni incarcator: Latime - 70mm; Inaltime - 39mm; Adancime - 70mm. Garantie 2 ani
- Număr anunț
- DA27248754
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI 2664676)
- Furnizor / câștigător
- OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
- Cod CPV
- 32550000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194 RON
- Valoare atribuită
- 194 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.