Atribuită Cumpărare directă

Telefon DECT Panasonic KX-TG6812FXB Twin 2 receptoare , Caller ID - 1 bucata Cod produs: KX-TG6812FXB Telefon fara fir Panasonic DECT KX-TG6821FXB, Caller ID, Negru - 1 bucata Cod produs: KX-TG6821FXB

Număr anunț
DA27268224
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI 2664676)
Furnizor / câștigător
OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
Cod CPV
32550000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337 RON
Valoare atribuită
337 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337 RON

din 337 RON estimat