Atribuită
Cumpărare directă
5 cartușe pentru imprimanta model HP CE 505x/CF280x și 1 unitate de fixare imagine pentru multifuncționala model Canon MF 6140dn, la nivelul D.G.E.S.C.S - D.O.V.B.C. - S.T.V.B. nr. 3 - C.J.V.B. Prahova, conform specificațiilor. Coduri CPV: 30125000-1 Piese şi accesorii pentru fotocopiatoare; 30125110-5 Toner pentru imprimantele laser/faxuri.
- Număr anunț
- DA27232424
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
- Furnizor / câștigător
- NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.014 RON
- Valoare atribuită
- 1.014 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.