Atribuită Cumpărare directă

Pretul bonurilor valorice afisat este pe bucata. Pretul de achizitie al carburantilor este cel valabil in statiile de distributie carburant ale furnizorului, in momentul alimentarii autovehiculului. Pretul carburantului auto poate fi actualizat in conformitate cu evolutia pietei specifice si cu legislatia in vigoare.

Număr anunț
DA27289381
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Furnizor / câștigător
OK BOBO (CUI 15138150)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.202 RON
Valoare atribuită
4.202 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.202 RON

din 4.202 RON estimat