Atribuită Cumpărare directă

Router Gigabit 8 x LAN, 1 x WAN, 10/100/1000 Mbps, Porturi SFP/RJ-45 Access point Dual-Band 2 x RJ-45 10/100/1000 Mbps

Număr anunț
DA27305502
Autoritate contractantă
INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
Furnizor / câștigător
PCBIT ELECTRONICS SRL (CUI 27722683)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.781 RON
Valoare atribuită
18.781 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.781 RON

din 18.781 RON estimat