Atribuită
Cumpărare directă
Elaborarea studiului de trafic necesar obiectivului de investitii "Construire intersectie de tip giratoriu str. Matei Millo - str. Popasului". In vederea finalizarii achizitiei, ofertantul va intocmi oferta financiara si va completa, stampila si semna formularele existente in sectiunea “Documente atasate”. Oferta va fi depusa la sediul Institutiei Primarului orasului Voluntari – registratura Directiei Investitii si Achizitii Publice, etaj 1, sau va fi transmisa la adresa de e-mail investitii@primaria-voluntari.ro. Termen limita: 11.01.2021, ora 12,00
- Număr anunț
- DA27204832
- Autoritate contractantă
- ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
- Furnizor / câștigător
- 360 INGINERIE URBANISM ARHITECTURĂ SRL (CUI 17461211)
- Cod CPV
- 71322500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.000 RON
- Data publicării
- 06.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.