Atribuită Cumpărare directă

Elaborarea studiului de trafic necesar obiectivului de investitii "Lucrari de intretinere - reparatii capitale si covor asfaltic pe str. Matei Millo". In vederea finalizarii achizitiei, ofertantul va intocmi oferta financiara si va completa, stampila si semna formularele existente in sectiunea “Documente atasate”. Oferta va fi depusa la sediul Institutiei Primarului orasului Voluntari – registratura Directiei Investitii si Achizitii Publice, etaj 1, sau va fi transmisa la adresa de e-mail investitii@primaria-voluntari.ro. Termen limita: 11.01.2021, ora 12,00

Număr anunț
DA27204853
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
360 INGINERIE URBANISM ARHITECTURĂ SRL (CUI 17461211)
Cod CPV
71322500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
11.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat