Atribuită Cumpărare directă

Cablu 5*4 mmp 200 x 12.00 Priza trifazica 32A 2 X 29.00 Fisa trifazica 32A 2 X 20.00 Priza trifazica 16A 1 25.00 Fisa trifazica 16A 1 X 18.00 Manopera cu material marunt 1 x 1200.00

Număr anunț
DA27263585
Autoritate contractantă
COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
Furnizor / câștigător
ELECTRO SHOP SRL (CUI 15311714)
Cod CPV
51110000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.741 RON
Valoare atribuită
3.741 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.741 RON

din 3.741 RON estimat