Atribuită Cumpărare directă

Pretul contine manopera pt poavazat comuna cf.descrierii de mai jos: Demontat Ghirlanda 128 x 33.00 Demontat Forme 128 x 13.00 Depoavazat Brad 1 x 300.00 Depoavazat Cladire 1 x 300.00 Demontat Plasa si Perdea 63 x 15.00 Demontat Figurine 1 x 100.00

Număr anunț
DA27263601
Autoritate contractantă
COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
Furnizor / câștigător
ELECTRO SHOP SRL (CUI 15311714)
Cod CPV
34993000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.533 RON
Valoare atribuită
7.533 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.533 RON

din 7.533 RON estimat