Atribuită
Cumpărare directă
S9638-250G - SODIUM PHOSPHATE MONOBASIC, MONOHYDRATE ACS REAGENT - 1x108.75 lei 1065800500 - di-Sodium hydrogen phosphate dihydrate for analysis EMSURE, 500G- 1x 142.68 lei 1042390250 - Glutardialdehyde solution 25%,For electron microscopy, 250ml - 1x 201.98 lei N1142-20ML - NEOMYCIN SOLUTION CELL CULTURE TESTED- 1x 81.20 lei SLHPR33RS - Millex-HP Syringe Filter Unit, 0.45 um, polyethersulfone, 33 mm, gamma sterilized. Syringe filter with a 0.45 um pore size hydrophilic Polyethersulfone (PES) membrane, 50/pk 3 x 651.41 lei
- Număr anunț
- DA27309784
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.489 RON
- Valoare atribuită
- 2.489 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.