Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de servicii de intretinere a Sistemului de iluminat public din comuna Corbeni, realizate de catre electricieni calificati care dispun de autospeciala dotată cu nacel PRB cu brat telescopic.

Număr anunț
DA27256018
Autoritate contractantă
Comuna Corbeni (CUI 4122051)
Furnizor / câștigător
ELECTROCONSTRUCT DEPOZIT SRL (CUI 30244058)
Cod CPV
50116100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.000 RON
Valoare atribuită
13.000 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.000 RON

din 13.000 RON estimat