Atribuită
Cumpărare directă
VANCOMYCINUM Forma farmaceutică Data expirare: 31.03.2022 PULB. PT. SOL. PERF. Concentrația 1g Cod ATC J01XA01 Acțiune terapeutică ALTE ANTIBACTERIENE ANTIBACTERIENE GLICOPEPTIDICE Prescripție PR Ambalaj Cutie cu 1 flac. ce contine 1g pulb. pt. sol. perf. Cod CIM W66494001
- Număr anunț
- DA27277279
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
- Cod CPV
- 33651100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.280 RON
- Valoare atribuită
- 12.280 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.