Atribuită
Cumpărare directă
Camera video Canon LEGRIA HF R806 - 1 buc., cu geanta transport - 1 buc., card memorie SDXC 64GB - 1 buc. Efecte flexibile de inregistrare lenta si rapida Capacitate crescuta de filmare in conditii de luminozitate scazuta Tip senzor CMOS, Dimensiune senzor imagine 1/4.85" Mod de inregistrare Full HD, Format AVCHD/MP4 Rezolutie 3.28 MP, Rezolutie efectiva 2.07 MP Stabilizare imagine - Optical Image Stabiliser: Intelligent IS cu Advanced Dynamic Mode Zoom optic 32 x, Zoom digital 35 x Obiectiv CANON HD VIDEO LENS 32X ZOOM 2.8-89.6mm 1:1.8 Dimensiune LCD 3", Rezolutie LCD 230000 pixeli, Display cu touch screen Carduri memorie suportate: SD/SDHC/SDXC Functie fotografiere Alimentare: acumulator Li-Ion BP-727 Accesorii: - Geanta transport - Card SanDisk Extreme Pro SDXC 64GB 95MB/s V30, U3, 4K - Acumulator suplimentar compatibil Li-Ion BP-727
- Număr anunț
- DA27218187
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI 15110168)
- Cod CPV
- 32333200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.