Atribuită
Cumpărare directă
Ambalaj:250buc./cutie_x000D_ Integrator chimic pentru sterilizarea cu abur ProChem SSI Steam (clasa 4)_x000D_ Indicatorul ProChem SSI este destinat utilizarii in ciclurile de sterilizare cu abur la 132°C pentru 3 min sau mai mult. Cand este utilizat ca atare, indica vizual faptul ca au fost intrunite conditiile sterilizarii la punctul de amplasare. In timpul procesului de sterilizare, punctul indicator amplasat la capatul stripului isi schimba culoarea din alb in negru.
- Număr anunț
- DA27274951
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.