Atribuită
Cumpărare directă
Ambalaj: 30 folii/covoras(set), 5set/bax - Se vinde doar la bax. Covorase adezive cu actiune germicida si fungicida. Este format din straturi, acoperite cu adeziv aditional. Primul si ultimul strat sunt protejate de utilizarea neglijenta, cu un film plastic curat. Potrivite pentru toate incaperile obisnuite, datorita dimensiunii lor. Timp de exterminare al germenilor: cateva minute!
- Număr anunț
- DA27253221
- Autoritate contractantă
- Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
- Cod CPV
- 42924720-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.