Atribuită
Cumpărare directă
Suport perfuzie cu picior de inox si carlig plastic - MI436 Suport perfuzie cu picior din inox diametru, inaltime reglabila si baza tip stea cu 5 brate si 5 role plastic Caracteristici: Diametru picior inox: 25/19 mm Inaltime reglabila: 117 - 203 cm Greutate maxima suportata de carlig: 5 kg 20 de bucati
- Număr anunț
- DA27303670
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
- Cod CPV
- 33194120-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.