Atribuită Cumpărare directă

Teste Bowie&Dick-testare autoclav; Pungi Autosigilante Sterilizare 140x260mm, indicator Autoclav/EO; Pungi sterilizare fara volum - autoadezive, indicatori abur si etilen-oxid, 190mmx340mm.; Pungi sterilizare fara volum - autoadezive, indicatori abur si etilen-oxid, 130mmx290mm.; Pungi Autosigilante Sterilizare 90x250mm, indicator Autoclav/EO; Pungi Autosigilante Sterilizare 250x400mm, indicator Autoclav/EO - conf. comenzi

Număr anunț
DA27242473
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.977 RON
Valoare atribuită
5.977 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.977 RON

din 5.977 RON estimat