Atribuită
Cumpărare directă
OE22772709 / Brat stanga fata cu pivot si bucsi / 1 buc / 190.76 lei / buc OE22832043 / Brat dreapta fata cu pivot si bucsi / 1 buc / 190.76 lei / buc OE22830955 / Cap de bara stanga / 1 buc / 124.37 lei / buc OE22830958 / Cap de bara dreapta / 1 buc / 124.37 lei / buc RO562103964R/01 / Amortizor spate stg/dr / 2 buc / 176.47 lei / buc LUK623355309 / Kit ambreiaj fara rulment / 1 buc / 375.63 lei / buc VCSC804587 / Rulment ambreiaj / 1 buc / 187.39 lei / buc RO848106135R/01 / Ornament hayon duster / 1 buc / 183.19 lei / buc
- Număr anunț
- DA27285415
- Autoritate contractantă
- Comuna Ponoarele Jud Mehedinti (CUI 6098316)
- Furnizor / câștigător
- BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
- Cod CPV
- 34000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.729 RON
- Valoare atribuită
- 1.729 RON
- Data publicării
- 26.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.