Atribuită Cumpărare directă

PROPOFOL 1% FRESENIUS X 10 EMULSIE PERF./INJ. 10mg/ml FRESENIUS KABI DEUTS x 50 ml Cutie cu 10 flac. din sticla incolora x 50 ml emulsie perf./inj. (3 ani)

Număr anunț
DA27195975
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
Cod CPV
33661100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.413 RON
Valoare atribuită
6.413 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.413 RON

din 6.413 RON estimat