Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere sistem antiefractie, supraveghere video, include intretinerea si interventia in caz de necesitate la urmatoarele obiective: - unitate scolara - 10 camere video, sistem antiefractie si sistem interfonie - unitate scolara - 5 camere video si sistem antiefractie - unitate scolara - 3 camere video si sistem antiefractie - unitate scolara - 5 camere video si sistem antiefractie - unitate scolara - 7 camere video si sistem antiefractie Oferta include - o revizie generala lunara curativa in care se va verifica functionalitatea camerelor de supraveghere video, conexiunilor si a echipamentului de inregistrare, a sistemelor de alarmare, - o interventie lunara la solicitare (pentru remedierea unei defectiuni ce nu este acoperita de garantie si nu se poate rezolva prin telefon sau internet), - asistenta telefonica gratuita, - asistenta via internet gratuita,
- Număr anunț
- DA27243768
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr. 1 Ciumeghiu (CUI 19213000)
- Furnizor / câștigător
- EMAMUT SRL (CUI 27578660)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.240 RON
- Valoare atribuită
- 3.240 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.