Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta sisteme securitate: - sistem supraveghere video - intre 25 si 35 camere - sistem antiefractie max 10 elemente de detectie - sistem detectare incendiu intre 300 si 400 elemente de detectare - retea date si voce - sistem apelare asistente - sistem control acces max 25 usi Asistenta telefonica nelimitata Asistenta via internet nelimitata
- Număr anunț
- DA27213999
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- EMAMUT SRL (CUI 27578660)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.