Atribuită Cumpărare directă

Servetele dezinfectante cu alcool izopropilic 70%, _x000D_ Dimensiune 6cm x 6 cm_x000D_ Ambalate individual_x000D_ 200 buc/set_x000D_

Număr anunț
DA27248342
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
ESMED GROUP SRL (CUI 31292266)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat