Atribuită Cumpărare directă

Baterie UPS HR1221WF2 | 12 V | 5 A | 70 x 90 x 101.7 mm| Borne F2 CSB

Număr anunț
DA27242168
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE FIZICA ILIE MURGULESCU (CUI 4267176)
Furnizor / câștigător
NESS CONSULTING COMPANY SRL (CUI 17747281)
Cod CPV
31440000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.788 RON
Valoare atribuită
9.788 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.788 RON

din 9.788 RON estimat