Atribuită Cumpărare directă

• Firma producatoare : OPTI Medical Systems Inc. – S.U.A._x000D_ • Model : OPTI CCA-TS2_x000D_ • Metoda masurare : tehnologie optica bazata pe fluorescenta (patentul producatorului)_x000D_ • Nu foloseste electrozi – mentenanta minima_x000D_ • Nu foloseste reactivi – costuri zero in Stand By._x000D_ • Parametri masurati : pH, pCO2, pO2, tHb, sO2Na+, K+, iCa, Cl, BUN, Glu, Lac – functie de tipul casetei de masurare (vezi mai jos)_x000D_ • Parametri calculati : vezi prospect anexat_x000D_ • Compact : 36 x 23 x 12,5 cm, 5.4 Kg inclusiv baterie re-incarcabila_x000D_ • Portabil : autonomie baterie re-incarcabila 2 ore_x000D_ • Touch screen color_x000D_ • Imprimanta termica incorporata._x000D_ • Volum proba : 125µL_x000D_ • Aspiratie automata proba_x000D_

Număr anunț
DA27308375
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
ACVAROM INTERNATIONAL SRL (CUI 28911176)
Cod CPV
38434520-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.754 RON
Valoare atribuită
2.754 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.754 RON

din 2.754 RON estimat