Atribuită Cumpărare directă

Intretinere si service echipamente medicale sterilizator cu oxid de etilena Steris Amsco Eagle 3017

Număr anunț
DA27215309
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.760 RON
Valoare atribuită
11.760 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
12.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.760 RON

din 11.760 RON estimat