Atribuită Cumpărare directă

AGFA DRYSTAR DT 5000 iB 35x43 cm. Ambalaj 100 filme/cutie. Filme radiologice cu developare uscata. Filme pentru imagistica medicala. Film cu developare instantanee. Filme pentru imprimantele AGFA DRYSTAR 5300, 5302 , AXYS. Termen de valabilitate minim 12 luni. Certificari internationale: ISO 9001, Marcaj CE. Arhivabilitate minim 20 ani

Număr anunț
DA27242487
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
32354110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.137 RON
Valoare atribuită
2.137 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.137 RON

din 2.137 RON estimat