Atribuită Cumpărare directă

Filme radiologice FUJI DI-HL 35x43 cm. Ambalaj 100 filme/cutie. Filme imagistica medicala. Filme cu developare uscata. Filme pentru imprimantele FUJI DRYPIX 4000, 7000, PLUS, SMART Toate produsele sunt insotite de certificate de conformitate. Certificari internationale: ISO 9001, Marcaj CE. Termen de valabilitate produs minim 24 luni. Arhivabilitate minim 20 ani.

Număr anunț
DA27268749
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
32354110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.690 RON
Valoare atribuită
9.690 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.690 RON

din 9.690 RON estimat