Atribuită Cumpărare directă

Plasturi rotunzi post injectie steril - vaccin Covid-19 si Viziera de protectie COVID-19 Ultrausoara Viziera simpla pentru protectia persoanelor expuse riscurilor mare de imbolnavire

Număr anunț
DA27247956
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
33141112-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.403 RON
Valoare atribuită
2.403 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.403 RON

din 2.403 RON estimat