Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale sanitatre vaccinare Covid Pachet materiale sanitatre vaccinare Covid Propunere oferta: Cod 0569SH = Mănuși latex usor pudrate diferite marimi: S, M, L, LX = (100 buc/cutie) pret cutie 49.50 Lei/cutie Cod 0693SH = Seringa 2 ml cu ac = (100 buc/cutie) = 0,23 Lei/buc Cod 0692SH = Seringi de 1 ml cu ac 27G (pentru vaccin/insulina) = (100 buc/cutie) = pret unitar 0.22 Lei Cod 0694SH = Ace de seringă albastre 23G - intramuscular = (100 buc/cutie) = pret unitar 0.097 Lei Cod 0695SH = Ace de seringă 21G - intramuscular = (100 buc/cutie) = pret unitar 0.097 Lei Cod 0696SH = Truse de perfuzie cu ac 21G = (100 buc/cutie) = pret unitar 0.90 Lei Cod 0700SH = Leucoplast transparent 5cmx5m – ambalare individuala = (1 buc/cutie) = pret unitar 3.80 Lei Cod 0697SH = Plasturi de injecție rotunzi/sterili = (1000 buc/cutie) = 6.80 Lei Cod 0702SH = Cutii din plastic galben pentru deșeuri înțepătoare 2 litri = (5 buc/set) = pret unitar 7.49 Lei Cod 0704SH = Cutii carton pentru deșeuri infecțioase 20 litri = (5 buc/set) = pret unitar 4.79 Lei Cod 0704SH = Cutii carton pentru deșeuri infecțioase 40 litri = (5 buc/set) = pret unitar 7.49 Lei Cod 0625SH = Masca chirurgicala Tip IIR - 3straturi = (50buc/cutie) = pret unitar 0.34 Lei Cod 0542SH = Boneta tip Capelină cu elastic = (100 buc/set) = pret set 12.90 Lei Cod 0645SH = Halate de protectie impermeabile XL / GSM 80gr/mp = (50 buc/bax) = pret unitar 6.99 Cod 0644SH = Halate de protectie impermeabile M / GSM 80gr/mp = (50 buc/bax)

Număr anunț
DA27245440
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.780 RON
Valoare atribuită
5.780 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.780 RON

din 5.780 RON estimat