Atribuită Cumpărare directă

aptop Lenovo IdeaPad 3 15ADA05, AMD Ryzen™ 3 3250U, 8GB DDR4, SSD 256GB, AMD Radeon™ Graphics, Free DOS

Număr anunț
DA27228403
Autoritate contractantă
Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
Furnizor / câștigător
ESARA IT SRL (CUI 30601312)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.931 RON
Valoare atribuită
1.931 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.931 RON

din 1.931 RON estimat