Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de dezinfecție se vor efectua timp de 3 săptămâni ( o procedură pe săptămână) pe spatiile utile (birouri) din sediile MTI situate in: -B-dul Dinicu Golescu nr 38 sector 1 (clădirea Palat CFR) suprafață utila 10400mp; -B-dul. Libertății, nr.14, sector 5, suprafață utila 700mp;
- Număr anunț
- DA27210166
- Autoritate contractantă
- Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
- Furnizor / câștigător
- STEVIZO SERV SRL (CUI 26462771)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.660 RON
- Valoare atribuită
- 6.660 RON
- Data publicării
- 07.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.