Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de 200 ore servicii de consultanta juridica constand in :consultanta generala in domeniul dreptului civil, al dreptului administrativ, inclusiv consultanta referitoare la elaborarea de acte normative (de ex. instituire de taxe), redactare opinii legale/rapoarte de analiza juridica/note legale/informari cu priviri la problemele juridice intampinate in cursul desfasurarii activitatii curente; redactarea unor documente cu caracter juridic , la solicitarea beneficiarului; consultanta juridica in materia dreptului muncii si in domeniului legislatiei privind statutul functionarilor publici (inclusiv in relatia cu ANFP); consultanta relativa la controalele si masurile dispuse de Curtea de Conturi a Romaniei; asistenta si reprezentare in fata Consiliului National de Combatere a Discriminarii consultanta juridica si solutionare cereri din punct de vedere juridic si amenzi primite; consultanta juridica in domeniul urbanismului; consultanta in domeniul legislatiei privind organizarea si functionarea politiei locale, al legislatiei privind sponsorizarea si acordarea de finantari nerambursabile, in domeniul educatiei, in domeniul serviciilor de utilitate publica
- Număr anunț
- DA27201726
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Administrare a Unitatilor de Invatamant si de Sport Sector 4 (CUI 38248861)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA CIVILA DE AVOCATI "IONESCU SI SAVA (CUI 18116947)
- Cod CPV
- 79111000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 05.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.