Atribuită
Cumpărare directă
1. MASCA/Masti MEDICALE CHIRURGICALE CLASA I TIP II 3 STRATURI 3 PLIURI BFE>98% aviz ANMDMR - 3000 buc. 2. VIZIERA/VIEZIERE PROTECTIE RABATABILA - 20 buc. 3. MASCA/MASTI FACIALE KN95 FFP2 5 straturi CERTIFICAT DEKRA Corona SARS-CoV-2 - 500 buc. 4. MASCA/ MASTI N95 FFP2 cu supapa/valva EN 149:2001+A1:2009 - 40 buc. TINE LOC DE COMANDA!
- Număr anunț
- DA27302426
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASITENTA MEDICO-SOCIALA AGNITA (CUI 15959008)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.814 RON
- Valoare atribuită
- 1.814 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.