Atribuită Cumpărare directă

materiale de protectie COVID 19 pentru lotul de rugby XV seniori, organizatori si copii de mingii, actiunea meci Romania - Belgia - 05-07.02.2021.

Număr anunț
DA27296326
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE RUGBY (CUI 4204062)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.151 RON
Valoare atribuită
2.151 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.151 RON

din 2.151 RON estimat