Atribuită Cumpărare directă

1000 per. nr. 7 + 500 per. nr. 7,5 ; Manusi chirurgicale pudrate din latex, pulbere, sterile. Avantaje: Material Latex din cauciuc natural de inalta calitate Culoare Naturala Design specific mainii, degete curbate Textura de palmier, manseta cu margele Pulbere de amidonului de porumb USPXX1 la interiorul manusii Manusile isi pastreaza proprietatile atunci cand sunt depozitate in stare uscata Evitati lumina directa a soarelui. Perioada de valabilitate: Manusile au termen de valabilitate 5 ani de la data fabricatiei. Ambalare :1 pereche (1 stanga si 1 dreapta) 1 folie interioara pe punga Marimi disponibile : 6, 6.5, 7, 7.5, 8 Prezentare: Manusi Chirurgicale Pudrate - 50 perechi/ cutie. Produsele vor fi insotite la livrare de declaratie de conformitate . Termenul de valabilitate al produselor va fi de min. 12 luni de la data receptiei. Comanda va fi transmisa si prin fax/e-mail.

Număr anunț
DA27244143
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat