Atribuită
Cumpărare directă
1000 buc nr. 7 + 500 buc nr. 7,5 - pudrate . 200 buc nr. 6 nepudrate Manusi chirurgicale pudrate din latex, pulbere, sterile. Avantaje: Material Latex din cauciuc natural de inalta calitate Culoare Naturala Design specific mainii, degete curbate Textura de palmier, manseta cu margele Pulbere de amidonului de porumb USPXX1 la interiorul manusii Manusile isi pastreaza proprietatile atunci cand sunt depozitate in stare uscata Evitati lumina directa a soarelui. Perioada de valabilitate: Manusile au termen de valabilitate 5 ani de la data fabricatiei. Ambalare :1 pereche (1 stanga si 1 dreapta) 1 folie interioara pe punga Marimi disponibile : 6, 6.5, 7, 7.5, 8 Prezentare: Manusi Chirurgicale Pudrate - 50 perechi/ cutie Produsele vor fi insotite la livrare de declaratie de conformitate . Termenul de valabilitate al produselor va fi de min. 12 luni de la data receptiei. Comanda va fi transmisa si prin fax/e-mail.
- Număr anunț
- DA27246222
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.380 RON
- Valoare atribuită
- 1.380 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.