Atribuită
Cumpărare directă
ELASPOR 5/10M: FARM. 46 - 5 BUC.; FARM. 43 - 35 BUC.; FARM. 79 - 10 BUC.; ELASPOR 10 CM/10 M: FARM. 46 = 10 BUC.; FARM. 43 = 35 BUC.; FARM. 79 = 5 BUC.; ELASPOR 15 CM/ 10 M: FARM. 46 = 5 BUC.; FARM. 43 = 40 BUC.; FARM. 79 = 5 BUC.; FE 1/2/ 2273/ 14.12.2020
- Număr anunț
- DA27220319
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
- Cod CPV
- 33141111-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 492 RON
- Valoare atribuită
- 492 RON
- Data publicării
- 12.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.