Atribuită Cumpărare directă

FESI TIFON 10/15: FARM. 46 = 300 BUC.; FARM. 43 = 700 BUC.; FESI TIFON 10/20: FARM. 46 = 200 BUC.; FARM. 79 = 200 BUC.; FESI TIFON 10/10: FARM. 46 = 200 BUC.; FARM. 43 = 950 BUC.; FARM. 79 = 50 BUC.;

Număr anunț
DA27281623
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33141110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.280 RON
Valoare atribuită
4.280 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.280 RON

din 4.280 RON estimat