Atribuită Cumpărare directă

Masuratori topo cadastrale, spatiu Spital Negresti, cabinet medical Psihiatrie, str. Decebal, nr 5, Oras negresti

Număr anunț
DA27242191
Autoritate contractantă
ORASUL NEGRESTI (CUI 13407333)
Furnizor / câștigător
VIPAMIS CONSTRUCT SRL (CUI 29451424)
Cod CPV
71250000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat