Atribuită Cumpărare directă

REF.24241/29.12.2020, DIRECTOR INGRIJIRI MEDICALE. Tensiometre profesional Riester Precisa N ®, vine dotat cu manseta cu unu tub, pentru adulti circumferinta 24-32 cm + STETOSCOP dedicat simplu - Riester, fabricat in GERMANIA. Este indicat pentru utilizarea in practica medicala moderna in cele mai diverse conditii. Carcasa constructie robusta din platic/metal, cu inele cromate tratate anticorozie, supapa de aer cu reglaj fin, microfiltru pentru protectia supapei de aer si a sistemului de masurare, maner in forma de lingura, comod in utilizare, din otel inoxidabil. Conectori metalici, pentru schimbul simplu si rapid al mansetelor, membrana sub presiune - capacitate de încarcare de pana la 600 mmHg, marja de eroare maxima admisa +/-3 mmHg, scala cu capacitatea de masurare de la 0-300 mmHg, manometru cu O 63 mm. Tensiometrul Precisa ®N este livrat cu geanta transport din vinil si vine in dotare cu manseta cu arici pentru adulti (58x16 cm) circumferinta brat 24-32 cm.

Număr anunț
DA27198299
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33123100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530 RON
Valoare atribuită
530 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

530 RON

din 530 RON estimat