Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diferite produse chimice COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA 432641000 "Methyltrimethoxysilane,97%,AcroSeal CAS No 1185-55-3 Molecular weight 136.22 Molecular formula C4 H12 O3 Si Linear formula CH3Si(OCH3)3 Flash point (°C) 11 Appearance (Color) Clear colorless to light yellow Appearance (Form) Liquid Infrared spectrum Conforms Refractive index 1.3695 to 1.3715 (20°C, 589 nm) GC > = 96.0 % Producator: Acros Organics" 100 ML 1 92.58 92.58 102902500 "Allyl bromide, 99%, stabilized CAS RN 106-95-6. Molecular Formula C3 H5 Br. Molecular weight 120.98. Appearance (Color). Clear colorless to light yellow. Appearance (Form) Liquid. Infrared spectrum Conforms. Refractive index 1.4680 to 1.4700 (20°C, 589 nm) GC > = 98.5 %. Stabilizer 300 ppm propylene oxide. Producator: Acros Organics " 250 ML 1 139.22 139.22 L14035.22 "Dimethoxymethylvinylsilane, 97% CAS Number16753-62-1. 1Synonyms Vinylmethyldimethoxysilane. Molecular formula: C5H12O2Si. Molecular weight: 132.23. Assay (GC): ≥96.0% Producator: Alfa Aesar " 100 G 1 1387.50 1387.50
- Număr anunț
- DA27309717
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 24960000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.619 RON
- Valoare atribuită
- 1.619 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.