Atribuită Cumpărare directă

Recoltor sputa 100 ml cu diametru de 7 cm, steril, ambalat individual buc. 200 x0.44; Seringi 10 ml cu ac buc. 400x 0.33; Seringi 2 ml cu ac buc. 400x 0.21; Seringi 5 ml cu ac buc. 400 x0.23; Teste glicemie compatibile cu glucometrul Accu - Check 50 teste/cutie cut. 8x 71.18; Truse perfuzie sterile ac plastic buc. 300x 1.13; Vacutest plastic coagulare dop albastru, Na Citrate 3,8% 4,5 ml- 100 buc/cutie cut. 1 x33.75.

Număr anunț
DA27309588
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.338 RON
Valoare atribuită
1.338 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.338 RON

din 1.338 RON estimat